Tworzymy nowy standard budownictwa

Wraz z końcem 2021 roku postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód jako firma i stworzyć naszą własną, wyjątkową inwestycję deweloperską – Verde Residence. Przy wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w obszarze zaawansowanych systemów elektrycznych tworzymy kameralne osiedle inteligentnych domów jednorodzinnych, nastawionych na korzystanie z odnawialnych źródeł energii oraz całkowitą niezależność energetyczną. 

W nowoczesnym podejściu do inwestycji stawiamy na technologię,
ekologię i wygodę użytkowania domów.

Nasza inwestycja deweloperska, znajdująca się w Skotnikach k. Łodzi. Przy wykorzystaniu naszego doświadczenia w temacie zaawansowanych systemów elektrycznych tworzymy osiedle inteligentnych domów, nastawionych na korzystanie z odnawialnych źródeł energii.

„Bechcice 1” to nowe osiedle w składające się z 8 domów połączonych garażami charakteryzującymi się stylistyką skandynawską. Miejscowość Bechcice – znajduje się nieopodal Łodzi. Ergonomia, komfort, wyjątkowy wygląd i podejście stawiające na indywidualizm. To elementy wyróżniające inwestycję.

Osiedle „Bechcice 2” wyróżnia ergonomia, komfort, wyjątkowy wygląd oraz podejście stawiające na indywidualizm. To 6 domów o powierzchni niespełna 190m2 posiadających własny garaż, nowoczesne przeszklenia oraz zaawansowane systemy automatyki budynkowej.