Postaw na zaawansowaną technologię

Przewierty horyzontalne to nowoczesna technologia bezwykopowa, polegająca na wykonywaniu poziomych przewiertów sterowanych. Dzięki zastosowaniu najnowszych systemów sterujących i pomiarowych, trajektoria wykonywanego przez nas przewiertu, a także położenie punktu wyjścia, idealnie pokrywają się z wyliczeniami w projekcie.

Obniż koszty i chroń środowisko jednocześnie

W szerokiej ofercie usług, oferowanych przez Emonter Group, posiadamy także możliwość wykonania przewiertów sterowanych. Naszą pracę cechuje wysoka jakość i dokładność, którą zapewniają wykwalifikowani specjaliści i zaawansowany sprzęt. 

Przewierty sterowane warto wykonać ze względu na:

Skrócenie trasy rurociągu bez niszczenia terenu

Cały proces przebiega całkowicie pod ziemią, co umożliwia ominięcie wszelkich przeszkód terenowych na powierzchni.

Nieinwazyjność w obszarze działań

Takie rozwiązanie stanowi najlepszy pomysł przy wykonywaniu przewiertów np. pod drogami, ze względu na brak konieczności wstrzymywania ruchu drogowego.

Obniżenie kosztów i czasu pracy

Zwiększona wydajność umożliwia klientowi poświęcenie więcej czasu na inne prace oraz obniżenie kosztów inwestycji w przypadku, gdy tradycyjne metody się nie sprawdzają.

Zagłęb się w temacie razem z nami

Horyzontalne przewierty sterowane wykonujemy głównie na terenie województwa łódzkiego, jednak przyjmujemy zlecenia również na terenie całej Polski. Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy w rzetelny sposób wykonają dla Twojej firmy podziemne przewierty, jesteś w dobrym miejscu. 

Praca w trudnych warunkach to nasza specjalność

Horyzontalne przewierty sterowane warto wykonać w przypadku:

Prac na terenach silnie zurbanizowanych

Konieczności pokonania przeszkód takich jak trakty komunikacyjne, rzeki, kanały

Prac na terenach o wysokim zagęszczeniu innych instalacji

Konieczności pokonania gór i wzniesień

Prac na terenach o wysokich walorach przyrodniczych

Sprawdzone rozwiązania

Wykorzystujemy wiertnice horyzontalne, które umożliwiają przygotowanie precyzyjnego odwiertu pod instalację sieci wodociągowej, kanalizacji, gazociągu, a także linii energetycznej lub światłowodowej. Wiertnice są przystosowane do wykonywania podziemnych prac na długości do 300 metrów i dysponują zestawem rozwiertaków, umożliwiających powiększenie wywierconego otworu do 700 mm.

Wybierz Emonter Group i zyskaj dzięki zaawansowanej technice przewiertów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.