Zyskaj jeszcze więcej
na energii odnawialnej

Tracker to innowacyjne urządzenie do montażu paneli fotowoltaicznych, które automatycznie podąża za najmocniejszym w danym momencie nasileniem promieniowania słonecznego i dzięki temu pozwala skutecznie zwiększyć efektywność pozyskiwania energii o nawet 60% w stosunku do instalacji stacjonarnych.

Emonter Group to licencjonowany producent, projektant i sprzedawca trackerów solarnych.

Trackery solarne to doskonałe rozwiązanie dla:

Domów jednorodzinnych i letniskowych

Nowoczesnych farm solarnych

Zasilania zakładów przemysłowych

Systemów awaryjnych i magazynów energii

Technologia bliżej natury

Tracker z panelami fotowoltaicznymi wykorzystuje energooszczędny system nadążny do podążania za źródłem światła w dwóch płaszczyznach. Kąt obrotu w azymucie wschód-zachód wynosi maksymalnie 280°, natomiast w kierunku północ-południe do 85°. Cała konstrukcja poruszana jest za pomocą dwóch siłowników elektrycznych, zasilanych prądem stałym z akumulatorów lub ze stabilizowanego zasilacza sieciowego.

Zaufaj specjalistom
z doświadczeniem

Emonter Group posiada wieloletnie doświadczenie w produkowaniu i obsłudze trackerów słonecznych. Oferujemy także kompleksową obsługę posprzedażową, polegającą na montażu instalacji oraz stałej pomocy technicznej.

Sprawdzone rozwiązanie
w każdych warunkach

Trackery solarne to doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu i firmy, zwiększające wydajność paneli słonecznych. Warto z nich korzystać m. in. w miejscach, gdzie instalacje solarne nie są w optymalnym miejscu względem położenia Słońca lub gdy nie posiadamy wiele miejsca do zagospodarowania na takową instalację.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zyskaj więcej na odnawialnej energii słonecznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.